2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wola
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. ukr. lub ros.

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

“Oasis - Park"

Jesteśmy operatorem usług z wynajmu samochodów, jednym z wiodących partnerów Bolt, Uber, FreeNow, co świadczy o naszej solidności i zaufaniu, jakim cieszymy się w branży transportowej. Dążymy do zapewnienia naszym współpracującym kierowcom kompleksowego wsparcia, zgrupowanego w jednym miejscu.

Nasza firma dynamicznie się rozwija, a wakat powstał w związku z rozszerzaniem działalności. Otwieramy oddziały w różnych miastach Polski, a w planach mamy również ekspansję na inne kraje.

Poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta, który zadba o rozwój firmy w Warszawie. Jednym z najważniejszych zadań będzie obsługa klientów, którzy wynajmują samochody do pracy w taksówce lub do celów prywatnych.

Twój zakres obowiązków:

  • Konsultacje z klientami na temat warunków wynajmu, cen, dostępności samochodów, parametrów technicznych.

  • Kompletowanie dokumentów niezbędne do rozpoczęcia pracy.

  • Zawieranie umów wynajmu samochodów.

  • Kontrola płatności za wynajem.

  • Utrzymywanie i pielęgnowanie dobrej relacji biznesowej z klientem.

  • Kontrola eksploatacji samochodów, planowanie i koordynacja regularnych przeglądów technicznych.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i oddziału oraz pozytywne relacje z klientami i naszymi partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania:

  • Bardzo mile widziana znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego.

  • Dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem.

  • Efektywna organizacja pracy.

  • Znajomość Pakietu Office, w szczególności Excel.

To oferujemy:

  • Pracę w godzinach 9:00 - 18:00 (od poniedziałku do piątku).

  • Podstawa + premia w zależności od wyników.

  • Przyjazną atmosferę i praca w młodym, dynamicznym zespole.

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

  • Rozwój kariery.

  • Poziom wynagrodzenia zaczyna się od 50000 PLN netto, a szczegóły są omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej.

  • Wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii uzależnionych od wyników pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV. Czekamy na Twoją aplikację!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 920321437