2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Andrychów
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta z j.niemieckim

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z ponad 23 letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy opakowania z papieru i tektury dla wielu branż w Polsce i na świecie. Rocznie dostarczamy do naszych klientów ponad 500 mln opakowań. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika do pracy z klientami niemieckimi

Główne obowiązki:

  • E-mailowa i telefoniczna obsługa klientów (głównie niemieckojęzycznych)

  • Ścisła współpraca z handlowcem w terenie

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Nadzór nad trwającymi projektami, wdrażanie i koordynowanie nowych

  • Przygotowanie i wprowadzanie zamówień od klientów

  • Analiza zapotrzebowania klienta

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Komunikatywność, sumienność

  • Dobra znajomość programu Excel,

  • Doskonała organizacja pracy, sumienność

  • Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z ugruntowana pozycja na rynku i jednocześnie nastawioną na rozwój

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełen etat

  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy są Twoje i tylko Twoje :)

  • Atrakcyjna premia od zależna od wypracowanego obrotu

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Komfortowe biuro w naszej siedzibie w Andrychowie

  • Miłe powitanie i kompleksowy onboarding.

  • Aromatyczną kawę, która w ciężkich chwilach postawi Cię na nogi i poprawi nastrój

Dziękujemy za zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 920047506