2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Raba Wyżna
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie motoryzacyjnym

Lokalizacja

Raba Wyżna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

URBANIAK AUTOMOTIVE z siedzibą w Rabie Wyżnej, posiada 34 – letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Firma prowadzi centrum motoryzacyjne posiadające serwis samochodowy, stację kontroli pojazdów, stację demontażu pojazdów oraz sklep motoryzacyjny.

www.urbaniakautomotive.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA INTERNETOWEGO

I SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

Opis stanowiska/Twoje zadania:

• jesteś odpowiedzialny/a za telefoniczną i mailową obsługę klienta,

• weryfikujesz poprawność doboru przez klientów części samochodowych za pomocą odpowiednich programów,

• przyjmujesz i rozpatrujesz reklamacje,

• udzielasz szczegółowych odpowiedzi na zapytania klientów odnośnie oferowanych produktów.

Wymagania:

• obsługa komputera i podstawowych programów użytkowych,

• asertywność i empatia

• umiejętność prowadzenia rozmów z klientem,

• kultura osobista,

• sumienność,

• umiejętność pracy w zespole,

• mile widziane doświadczenie, lecz nie jest wymagane, wszystkiego można się nauczyć.

Oferujemy:

• pracę w młodym zespole,

• pracę przy rozwoju jednego z największych sklepów internetowych z branży motoryzacyjnej,

• możliwości awansu i rozwoju,

• szkolenia,

• dostęp do nowoczesnych technologii,

• satysfakcjonujące zarobki ograniczone jedynie własnymi możliwościami,

• przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez platformę OLX, bądź kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Raba Wyżna,

Małopolskie

Małopolskie, Raba Wyżna
ID: 910262072