2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gostyń
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi klienta w sklepie internetowym - Gostyń

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Fairbox Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi klienta w sklepie internetowym, miejsce pracy Gostyń.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie;

  • wysoka kultura osobista;

  • bardzo dobra znajomość zasad poprawnej pisowni;

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera;

  • dobra umiejętność obsługi programów pakietu MS Office lub podobnych ;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • kreatywność;

  • samodzielność w podejmowaniu działań;

  • umiejętność szybkiego rozwiązywania trudności;

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość platform sprzedażowych;

  • znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

    Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa klienta w sklepie internetowym poprzez różne kanały komunikacji takie jak; e-mail, telefon, czat;

  • pomoc klientom w procesie zakupowym, odpowiadanie na pytania dotyczące produktów, cen, dostępności i terminów dostawy;

  • rozpatrywanie i rozwiązywanie reklamacji;

  • przyjmowanie zwrotów;

  • sprawna komunikacja i współpraca z zespołami wewnątrz firmy: działem produkcyjnym, magazynem, działem logistyki.

    Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w młodym i zgranym zespole;

  • możliwość rozwoju i realizacji ciekawych projektów;

  • stałe godziny pracy.

    Proszę o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 830559583