2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gorlice
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta w sklepie internetowym Gorlice

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: Specjalista ds.obsługi klienta w Sklepie Internetowym

Opis stanowiska: Jesteśmy znanym sklepem internetowym specjalizującym się w sprzedaży markowej elektroniki, takiej jak komputery, telewizory, smartfony i inne urządzenia. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Obsługi Klienta, która będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami, tworzenie ofert oraz obsługę różnych platform handlowych (np. Allegro, Empik, Morele, Ceneo).

Zadania:

  • Komunikacja z klientami: Odpowiadanie na pytania, udzielanie informacji o produktach, obsługa reklamacji.

  • Tworzenie ofert i opisów produktów: Przygotowywanie atrakcyjnych i klarownych opisów produktów.

  • Udostępnianie ofert na różnych platformach: Publikowanie ofert na platformach handlowych, takich jak Allegro, Empik, Morele czy Ceneo.

  • Obsługa systemu sklepu online:

    • Dodawanie nowego towaru.

    • Redagowanie opisów.

    • Aktualizacja treści.

    • Obrabianie fotografii produktów.

  • Rozwiązywanie problemów klientów: Obsługa zwrotów, wyjaśnianie skarg.

  • Współpraca z zespołem: Dbanie o wysoki standard obsługi klienta.

Wymagania:

  • Komunikatywność i zdolności sprzedażowe: Mimo braku kontaktu twarzą w twarz, wysokie standardy w obsłudze klienta są ważne.

  • Umiejętność obsługi komputera: Znajomość podstawowych narzędzi komputerowych.

  • Kreatywność w pisaniu opisów: Umiejętność tworzenia atrakcyjnych tekstów.

  • Nie jest wymagane doświadczenie: Oferujemy szkolenia, aby przygotować na stanowisko.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w dynamicznym środowisku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość nauki nowych rzeczy i zdobywania doświadczenia.

  • Pozytywną atmosferę w zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, zapraszamy do składania CV poprzez formularz OLX. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy nasz sklep internetowy!

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 902291406