2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wrocław
  7. Sekretariat, recepcja - Krzyki
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi klienta w klubie sportowym MATCHPOINT

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Chcesz dołączyć do naszego wspaniałego zespołu?

Wyślij swoje CV, a może to właśnie Ty staniesz po drugiej stronie recepcyjnego blatu.

Przy okazji nauczymy Cię grać w tenisa i badmintona.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego na wysokim poziomie

  • budowanie wizerunku firmy,

  • nadzór nad płatnościami Klientów,

  • przyjęcie i pożegnanie gości,

  • informowanie o ofertach i usługach Klubu Klientów,

  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji.

Nasze krótkie wymagania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • dyspozycyjność

  • znajomość języka polskiego na wysokim poziomie oraz angielskiego w stopniu podstawowym / średnio-zaawansowanym

  • umiejętności ustalania priorytetów oraz rozwiązywania bieżących problemów.

To oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjny system premii,

  • wynagrodzenie sięgające nawet 5 000 netto!

  • świetną atmosferę w zespole,

  • pracę w systemie zmianowym, od poniedziałku do niedzieli

  • pakiet zniżek pracowniczych,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Gdzie jesteśmy?

Matchpoint, ul. Szyszkowa 6 ŚLĘZA (ok 2 km od toru wyścigowego Partynice)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 816911854