2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Gumieńce
Dodane 21 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta w hurtowni i sklepie internetowym

Wynagrodzenie

5 100 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia zaopatrzenia cukierni, piekarni, lodziarni i gastronomii Zamorscy Sp.j., właściciel sklepu internetowego Upieczmy.to poszukuje kontaktowej osoby do pracy w zespole obsługi klienta w biurze w Przecławiu.

Szukamy osoby:

  • komunikatywnej i lubiącej kontakt z ludźmi

  • umiejącej łagodzić i rozwiązywać konflikty

  • dokładnej, skrupulatnej i zorganizowanej

  • potrafiącej pracować w zespole

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży bezpośredniej

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta wysyłkowego detalicznego i hurtowego (mail, telefon)

  • Obsługa klienta detalicznego na miejscu

  • Obsługa kasy gotówkowej

  • Tworzenie dokumentacji do wysyłek (fv i etykiety)

  • Procesowanie zwrotów i reklamacji

  • Zamawianie materiałów eksploatacyjnych

  • Sprzedaż telefoniczna (telemarketing)

  • Przyjmowanie dokumentów dostaw i porządkowanie dokumentów sprzedaży

    Szeroki zakres obowiązków ze względu na pracę w zastępującym się wzajemnie 3 osobowym zespole.

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę po miesięcznym okresie próbnym

  • Stawka miesięczna 4000 zł netto

  • Wygodne godziny pracy 8.00 - 16.00

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka zdrowotna Luxmed

    Planujemy rekrutacje od 16.04 i rozpoczęcie pracy od 6 maja lub szybciej.

CV prosimy przesyłać przez portal OLX.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 892870828