2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kościerzyna
Dodane 14 kwietnia 2024

Specjalista ds obsługi klienta w dziale z urządzeniami ogrodniczymi

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościerzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do swojego zespołu wykwalifikowanego specjalisty do obsługi klienta w dziale z urządzeniami ogrodniczymi, agregatami prądotwórczymi i systemem nawodnień.

Idealny kandydat to osoba gotowa zaangażować się w pracę, wraz z Nami tworzyć firmę. Szukamy osoby ceniącej stabilność.

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami takich marek jak HONDA, CUB CADET, WOLF GARTEN, FOGO, KARCHER, KRANZLE, SHINDAIWA, MAKITA, DEWALT, STANLEY, HUNTER, RAINBIRD

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów i prowadzenie procesu sprzedaży od początku do końca, włączając w to wystawianie ofert, negocjowanie warunków i monitorowanie terminów dostaw.

  • Rozwiązywanie problemów klientów związanych z użytkowaniem urządzeń,

  • Dokonywanie zamówień zakupu, wprowadzanie faktur zakupu

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, budowanie zaufania i lojalności w celu utrzymania długotrwałej współpracy.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi klienta oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.

  • Znajomość techniczna oferowanych produktów będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.

  • Zaangażowanie, entuzjazm i chęć do ciągłego rozwoju.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Bardzo atrakcyjne i system prowizji od sprzedaży.

  • Cykliczne szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli jesteś osobą z pasją do technologii ogrodniczej i masz umiejętności potrzebne do obsługi klienta, to zapraszamy do aplikowania na to stanowisko!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy..

Lokalizacja

Kościerzyna,

Pomorskie

Pomorskie, Kościerzyna
ID: 910020760