2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Toruń
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta w Contact Center

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Działamy na terenie województwa: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyny rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Agro-Sieć Maszyny to firma, która powstała z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa.

Aktualnie poszukujemy do naszego nowego biura w Toruniu kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalne prowadzenie rozmów telefonicznych zgodnie z wymaganiami firmy

  • Obsługa obecnych klientów

  • Merytoryczne odpowiadanie na zapytania klientów z różnych kanałów komunikacji

  • Umawianie klientów w systemie CRM

  • Współpraca z pracownikami innych działów w firmie

Nasze wymagania:

  • Dobra dykcja

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Pracę w koleżeńskim, tolerancyjnym i empatycznym zespole

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość pracy w oparciu o system hybrydowy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911080514