2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ząbki
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta w branży FMCG

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Amigo - Hurt poszukuje energicznych i zaangażowanych osób na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta w branży FMCG. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta, zarówno telefoniczna, jak i mailowa,

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów,

  • Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy,

  • Przetwarzanie zamówień i reklamacji,

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów,

  • Dbanie o ekspozycję produktów oraz porządek na stanowisku pracy,

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi,

  • Aktualizacja bazy danych klientów,

  • Monitorowanie i raportowanie satysfakcji klientów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość pakietu Microsoft Office,

  • odpowiedzialność, niezawodność, systematyczność i dokładność,

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym,

  • mile widziana znajomość programu WAPRO-Mag.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę,

  • Praca stacjonarna: wygodne biuro i punkt sprzedaży z pełnym wyposażeniem,

  • Super zarobki: atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość awansu: ścieżka kariery bez granic,

  • Premie: system premiowy za osiągnięcia i wyniki,

  • Przyjazna atmosfera: pracujemy w zgranym i wspierającym się zespole, a nasze motto brzmi : „ Kim jesteśmy?  - Zwycięzcami ! ’’,

  • Benefity: dofinansowanie do karty sportowej,

  • Opieka medyczna:  dofinansowanie do  prywatnej opieki  zdrowotnej,

  • Miejsce parkingowe: bezpłatny parking dla pracowników.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną i lubisz pracę z ludźmi oraz masz doświadczenie w branży FMCG, zapraszamy do kontaktu pod nr tel.:  531 901 331

W przypadku braku odpowiedzi na telefon proszę o wysłanie sms z prośbą o kontakt.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 919794513