2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bemowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Sprzęt Budowlany

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cedima Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Opis stanowiska:

  • Praca w środowisku zaopatrzenia budownictwa

  • Miejsce zatrudnienia - Warszawa Zachodnia.

  • Praca w biurze, obsługa klienta, sprzedaży produktów i usług.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa handlowa sprzedaży i usług serwisowych - korespondencja mailowa z klientami, oferowanie zapytań od klientów, wystawianie faktur i innych dokumentów handlowych.

  • Przyjęcia na magazyn towarów od dostawców - głównie z importu.

  • Zagwarantowanie prawidłowego obiegu informacji oraz dokumentów.

  • Współpraca handlowa z dostawcami zagranicznymi.

  • Wysyłka towaru do klientów.

  • Praca na pełen etat, poniedziałek-piątek, w godzinach 8-16.

Wymagania:

  • Wykształcenie - minimum średnie, preferowane techniczne.

  • Praktyka zawodowa - minimum 3 lata, najlepiej w obszarze urządzeń technicznych.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość MS Office - Word, Excel.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy.

  • Sumienność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    • Pracę w międzynarodowym środowisku, z możliwością codziennego doskonalenia umiejętności językowych

    • Możliwość rozwoju zawodowego - docelowo samodzielne prowadzenie biura sprzedaży na stanowisku Kierownik Sprzedaży.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 898643635