2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Ożarów Mazowiecki
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta/ Specjalistka ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy!

Specjalisty ds. obsługi klienta/ Specjalistki ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Firma: Ostrowski Handel Internetowy Sp. zo.o.

Opis stanowiska:

  • aktywne wsparcie firmy przy obsłudze i realizacji zamówień internetowych

  • wystawianie dokumentów posprzedażowych – faktury

  • pracę z doświadczonym zespołem, nastawionych na odnoszenie coraz większych sukcesów

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

  • umiejętność pracy na programie Optima będzie dodatkowym atutem

  • chęć samorozwoju oraz determinacja do nauki

  • dobra organizacja czasu pracy

  • zainteresowanie branżą elektrotechniczną mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwości rozwoju w zależności od kompetencji

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

O nas: Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o. (OHI) to firma założona przez Romana

Ostrowskiego w 2005 roku jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w branży

elektrotechnicznej, skupiających swoją działalność wokół, raczkującego wtedy w

Polsce, Internetu. Wykorzystując możliwości dotarcia do każdego miejsca w Polsce

i Unii Europejskiej, OHI dostarcza wysokiej jakości gniazda, wyłączniki, lampy ozdobne

i techniczne, na szynoprzewody i do sufitów podwieszanych, czy też profesjonalne

źródła światła. Filozofią OHI zawsze było szukanie ciekawych nisz produktowych,

w celu zaspokojenia najbardziej nietypowych potrzeb, które często przeradzały się

w trendy. Dlatego np. DobreGniazdka.pl są oficjalnym dystrybutorem takich marek jak

THPG ( produkujące industrialne wyłączniki i gniazda bakelitowe w stylu retro ),

Varilight- gniazda i wyłączniki metalowe, czy włoskie gniazda blatowe – ASA Plastici.

W codziennej działalności najważniejsza jest elastyczność, szybkość dostawy

i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma od początku, skupiała się na

idei dropshippingu w celu przyspieszenia realizacji zamówień. W 2023 roku OHI zrobiło

duży krok w kierunku powiększenia fizycznej obecności na mapie Warszawy i okolic.

Zakup nowej siedziby w Ożarowie Mazowieckim umożliwił powstanie dodatkowej

przestrzeni magazynowej i eleganckiego showroomu. OHI jest częścią grupy zakupowej

Inter-Elektro, które z kolei jest częścią Imelco – jednej z największych grup zakupowych

na świecie.

Zaaplikuj!

Czekamy na Twoje CV przesłane za pomocą przycisku - aplikuj!

Linki do naszych stron: Sklep OtoLampy.pl - oprawy i lampy dla Twojego domu, Sklep

DobreGniazdka.pl - gniazda i kontakty elektryczne, Sklep LuxMarket.pl - artykuły

elektryczne, oświetlenie

Link do naszego Instagrama (POZNAJ NAS!): DobreGniazdka, LuxMarket, OtoLampy

(hi_ostrowski) • Instagram photos and vide

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 909228637