2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Proszówki
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta sklepu internetowego – Bochnia

Lokalizacja

Proszówki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy specjalisty do spraw obsługi klienta e-commerce, którego cechuje zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz chęć rozwoju. Jeśli jesteś ambitną osobą, która ceni pracę z ludźmi, lubi budować trwałe relacje i potrafi zrozumieć potrzeby Klientów to ta praca jest dla Ciebie.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Mailowe i telefoniczne przyjmowanie i obsługa zleceń Klientów.

  • Obsługa zapytań przychodzących w systemie CRM.

  • Odpisywanie na komentarze/ zapytania klientów na stronie internetowej i Allegro.

  • Prowadzenie rozmów przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

  • Rozwiązywanie problemów klientów w możliwie szybkim czasie.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wysoki poziom komunikacji i otwartość na kontakt z klientem.

  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

  • Asertywność.

  • Zaangażowanie, zorientowanie na cel.

  • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania napotkanych problemów przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zespół, w którym dobrze się dogadujemy. Naszą siłą jest pasja i współpraca - zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Nowoczesne technologie: korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.

  • Niestandardowe myślenie: u nas nie ma rzeczy niemożliwych, lubimy wychodzić poza standardy. Cenimy ludzi proaktywnych o szerokim spojrzeniu na biznes.

  • Biuro: w Proszówkach 611, 32-700 Bochnia, gdzie czeka na Ciebie nowoczesny open space, sale konferencyjne, chill room, duży parking. Pracujemy stacjonarnie.

  • Zatrudnienie: możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę współpracy umowa o pracę lub B2B.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Proszówki,

Małopolskie

Małopolskie, Proszówki
ID: 892640800