2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdańsk
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrzeszcz
Dodane 02 maja 2024

Praca w młodym i energicznym zespole w Gdańsku Wrzeszczu !

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Witaj :) Jako firma specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nasza firma od lat zdobywa zaufanie klientów dzięki profesjonalnemu podejściu, doskonałej obsłudze klienta i wysokiej jakości oferowanych produktów.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów w sposób profesjonalny i przyjazny.

  • Udzielanie informacji na temat produktów/usług firmy.

  • Rozwiązywanie problemów klientów i udzielanie wsparcia.

  • Przyjmowanie i rejestracja zamówień oraz obsługa korespondencji.

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Chęć do rozwijania swojego doświadczenia zawodowego

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów.

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie koleżeńskie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Profesjonalne szkolenia z zakresu: obsługi klienta, marketingu, sprzedaży i rekrutacji.

  • Liczne wyjazdy integracyjne.

Jesteśmy przekonani, że każdy pracownik ma potencjał do osiągnięcia wielkich rzeczy, dlatego szukamy osób, które są gotowe do podjęcia wyzwań i chcą być częścią naszego sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, który inspiruje do działania i wspólnie osiąga wielkie cele, aplikuj już dziś! Czekamy na Ciebie!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 910991174