2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Grzegórzki
Dodane 26 lipca 2024

Specjalista ds Obsługi Klienta - RECEPCJA TOYOTA

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ANWA Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Toyoty w Krakowie al. Pokoju 57, wiodący lider sprzedaży samochodów TOYOTA na rynku małopolskim, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby uśmiechniętej, komunikatywnej, z wysokim poziomem kultury osobistej, nastawionej na najwyższą jakość świadczonych usług do pracy na stanowisku:

 SPECJALISTA/-KA DS. OBSŁUGI KLIENTA - RECEPCJA

 Główny zakres zadań:

  • udzielanie informacji Klientom firmy ANWA

  • obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji

  • koordynacja przepływu dokumentów

  • wspomaganie doradców w bieżących pracach

  • uczestniczenie w akcjach promocyjnych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokich umiejętności komunikacji i pracy w zespole

  • skuteczności działania oraz silnej motywacji do osiągania wyznaczonych celów

  • znajomości języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renowowanej firmie

  • zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznym zespole

Dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 896988885