2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łęczna
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta – pracownik biurowy

Lokalizacja

Łęczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Firma z branży dystrybucji artykułów biurowych poszukuje do biura w Łęcznej

Głównym celem stanowiska jest wykonywanie wszelkich zadań związanych z realizacją zamówień Klientów oraz dobrą znajomością poruszania się w social mediach.

Podstawowe obowiązki:

-przyjmowanie zamówień od Klientów

-wystawianie dokumentów obrotu towarowego

-planowanie kompletacji zamówień i dostaw do Klientów

-kontakt z dostawcami w celu realizacji zakupów

-analiza ofert dostawców

-dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

-współpraca z pionem logistyki i księgowości

-moderowanie i prowadzenie portali jak Facebook czy Tik-Tok

Wymagane kompetencje zawodowe:

-umiejętności komunikacyjne

-umiejętności analityczne

-obsługa komputera

-dobra organizacja pracy

-wykształcenie minimum średnie

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-system wynagrodzeń podstawa + premia

-miejsce pracy Łęczna

Osoby zainteresowane w/w. pracą proszone są o wysłanie swojego CV.

Lokalizacja

Łęczna,

Lubelskie

Lubelskie, Łęczna
ID: 858484120