2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Czeladź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Piaski
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta - praca stacjonarna 8-16, pon-pt

Lokalizacja

Czeladź, Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Najważniejsze informacje:

  • praca polega na obsłudze klientów, doradzaniu im w wyborze asortymentu, domykaniu sprzedaży - branża to filtry do wody

  • poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej, łatwo nawiązującej kontakt oraz dokładnej i systematycznej, z wysoką kulturą osobistą

  • pierwsza umowa zlecenie (27,7 zł brutto/godz), następna umowa o pracę - zawsze pełna kwota wynagrodzenia na pasku

  • preferowana współpraca długoletnia

  • weekendy wolne

  • Godziny pracy od 8 do 16

  • na terenie całego zakładu obowiązuje zakaz palenia

Obowiązki:

  • obsługa zamówień internetowych i sklepu stacjonarnego

  • odpowiadanie na zapytania klientów

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych

  • realizacja planu sprzedażowego

  • fakturowanie oraz fiskalizacja sprzedaży

  • rozliczanie kasy i prowadzenie dokumentacji kasowej

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • znajomość Excela

  • wysoka kultura wypowiedzi w mowie i piśmie,

  • świadomość sprzedażowa,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,

  • systematyczność i dokładność w działaniu,

  • umiejętność analitycznego myślenia

    Mile widziane: doświadczenie w pracy z programem Subiekt, Baselinker

Oferujemy:

  • umowę o pracę – cenimy sobie stabilność

  • pracę na jedną zmianę, w godzinach 8-16, weekendy wolne

  • wdrożenie i przeszkolenie z produktów

  • stabilne zatrudnienie – jesteśmy na rynku od 1991 r.

  • preferujemy współpracę długoletnią

  • udokumentowane całe wynagrodzenie, łącznie z premiami

  • wynagrodzenie miesięczne, terminowo wypłacane 10-go każdego miesiąca;

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet sportowy

  • ubezpieczenie na życie

Informujemy, że oddzwonimy tylko do wybranych osób.

Kontakt telefoniczny z rekruterem tylko od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej RODO) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1), informujemy:

  • Administratorem danych osobowych jest Global Water Sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi przy ul. Daleka 7.

  • Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych, aby skontaktować się z nim, wyślij wiadomość pod e-mail: iod globalwater.pl.

  • Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach Kodeksu pracy (art. 221 § 1) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast pozostałe dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także w kolejnych postępowaniach rekrutacyjnych (jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy) na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są osoby upoważnione przez Administratora Danych Osobowych do przetwarzania ich w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

  • Pani/Pana dane nie będą poddawane automatycznemu przetwarzaniu, profilowaniu.

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Piaski
ID: 831437153