2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Konstancin-Jeziorna
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Ośrodek Opieki dla Seniorów

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa emeis, działająca dotychczas pod marką Orpea, jest obecna w Polsce od 2001 roku. Jako lider stacjonarnej opieki długoterminowej, emeis Polska oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów i Klinikach rehabilitacyjnych, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie funkcjonują również Mieszkania dla Seniorów (tzw. assisted living). Podopiecznymi są seniorzy, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki oraz osoby, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. O zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych dba ponad 1200-osobowy zespół (personel pielęgniarsko – opiekuńczy, fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, logopedzi i psycholodzy, personel pomocniczy i administracyjny). W Polsce emeis oferuje usługi na oddziałach rehabilitacyjnych i w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach NFZ oraz w formie pełnopłatnej. Firma jest częścią Grupy emeis, która prowadzi kliniki zdrowia psychicznego, kliniki rehabilitacyjne, domy opieki, mieszkania wspomagane i opiekę domową w ponad 20 krajach (głównie w Europie) i zatrudnia 76 000 pracowników. Jest notowana na giełdzie Euronext Paris.

Do pracy w Ośrodku Opieki dla Seniorów Konstancja poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

miejsce pracy: Bielawa, Konstancin Jeziorna

Zakres obowiązków:

·        bieżąca obsługa recepcji ośrodka oraz wykonywanie czynności administracyjnych

·        przyjmowanie i łączenie rozmów przychodzących oraz obsługa infolinii ośrodka

·        przygotowywanie miesięcznych zestawień i raportów

·        wystawianie faktur VAT

·        zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą

·        nadzór nad obiegiem dokumentacji

·        monitorowanie i uzupełnianie komputerowych baz danych

·         obsługa urządzeń biurowych

·        monitorowanie, przygotowywanie i realizacja zamówień na materiały biurowe potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania ośrodka

Nasze oczekiwania:

·        wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

·        doświadczenie w rozmowach z klientami

·        samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej

·        znajomość pakietu Microsoft Office

·        znajomość obsługi urządzeń biurowych

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Naszym pracownikom oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej

·        możliwość uczestniczenia w procesie wdrażania nowych standardów opieki

·        pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

·        szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA

·        możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie) – dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 816984655