2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ostrów Wielkopolski
Dodane 13 maja 2024

specjalista ds. obsługi klienta online

Wynagrodzenie

4 750 - 6 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta online

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski (praca stacjonarna)

Wymiar godzin: pełen etat

Przedział godzinowy: od poniedziałku do piątku od 8 do 18 oraz w soboty od 10 do 16

Wynagrodzenie: 4242 brutto + prowizja

Jeśli:

  • jesteś samodzielny,

  • w pracy chcesz mieć stały kontakt z innymi ludźmi,

  • potrafisz zarządzać swoimi zadaniami,

  • wyróżniasz się ponadprzeciętną kulturą osobistą,

  • jesteś aktywny/aktywna i nie lubisz stagnacji,

  • masz energię do działania, która nie gaśnie przy pierwszej napotkanej trudności,

  • szybko nawiązujesz przyjazne relacje z ludźmi,

  • dobrze operujesz słowem mówionym i pisanym,

  • znasz język angielski,

  • szybko zdobywasz wiedzę,

TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

Czego wymagamy?

  • zainteresowania branżą telefonów i nowoczesnymi technologiami,

  • doświadczenia w prowadzeniu sklepu Allegro i Empik,

  • umiejętności obsługi komputera oraz aplikacji: Messenger i Instagram ,

  • znajomości języka angielskiego,

  • nienagannego posługiwania się językiem polskim (w mowie i piśmie)

  • samodzielności,

  • chęci rozwoju.

  • Doświadczenie w pracy w Call Center mile widziane.

Co oferujemy?

  • pakiet benefitów (Multisport i Multilife),

  • umowę o pracę, zlecenie lub b2b (w zależności od Twoich preferencji),

  • uczciwy system premiowy,

  • profesjonalne szkolenie od podstaw,

  • pracę w stabilnej, polskiej firmie (jesteśmy na rynku od 16 lat),

  • wsparcie i sprawne rozwiązywanie napotkanych problemów.

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie reklamacji i wypracowywanie kompromisów z trudnymi klientami,

  • Obsługa sklepu Allegro, Empik, strony internetowej,

  • Odbieranie telefonów od klientów i odpowiedzi na wiadomości mailowe,

  • Obsługa komunikatorów (np. Messenger),

  • Odpowiedzi na komentarze w Social Mediach

  • Raportowanie prowadzonych działań.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 917966037