2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubuskie
  6. Logistyka - Gorzów Wielkopolski
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Maszoński Cargo Group to zespół spółek, które swoje DNA budowały w branży transportu ciężarowego. W ciągu 28-letniej historii, rozwijając kompetencje i kulturę pracy zyskaliśmy uznanie wielu klientów na terenie całej Europy. Stało się to okazją do rozbudowania floty do 420 nowoczesnych aut. Rosnąc w siłę i rozwijając swoje możliwości, inwestujemy nasze know-how w nowe sektory, powołując do życia nowe marki. Zaczynając od powierzchni magazynowej w 2023 roku, oddajemy naszym klientom obecnie blisko 71 000 m2 magazynów wysokiego składowania. Odważnie wchodzimy w sektor Pharma & Special Goods spełniając, wysokie wymogi jakościowe. Jesteśmy również bardzo zaangażowani w logistykę intermodalną łącząc transport kolejowy z drogowym, a oferowana dodatkowa przestrzeń magazynowa 70 000 m2 wyróżnia naszą ofertę. Takie możliwości dla naszych klientów wymagają również zgranego zespołu i bardzo kompetentnej obsługi. Jeśli poznając nas odczuwasz chęć pracy na proponowanym stanowisku, skontaktuj się z nami i przekaż aplikację rekrutacyjną.

Miejsce pracy: Sulęcin (stacjonarna) zapewniamy dojazd

Zadania na tym stanowisku:

  • Opieka nad klientami i ich zleceniami: będziesz kontaktować się z klientami, dbając   o ich potrzeby i rozwiązując ewentualne problemy

  • Realizacja projektów rozwojowych dla naszych klientów: będziesz przygotowywać innowacyjne rozwiązania logistyczne kształtujące nowe trendy

  • Współpraca z kolegami z innych działów: będziesz pracować z innymi specjalistami  w dziedzinach takich jak technologia, logistyka oraz zarządzanie projektami

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego: posługujesz się płynnie językiem niemieckim (ewentualnie mówisz w kilku językach obcych), by komunikować się z klientami

  • Dobra komunikacja: umiesz budować relacje z kolegami i klientami, by osiągać jeszcze lepsze wyniki

  • Umiejętność pracy pod presją czasu: dzięki niej szybko podejmujesz decyzje,   by móc efektywnie działać i reagować na potrzeby klientów

To oferujemy:

  • indywidualny plan wdrożenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • pracę stacjonarną na pełen etat, dającą możliwość bezpośredniego kontaktu z zespołem

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z ciągłym apetytem na rozwój

  • szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym (w tym szkolenia językowe)

  • przyjazne warunki pracy, otwarte towarzystwo współpracowników oraz wysoką kulturę organizacyjną

  • imprezy integrujące i inne wartościowe benefity (opieka medyczna, owocowe środy konkursy pracownicze, akcje charytatywne, meetingi biegowe, itp.)

Daj nam szansę poznać Twoje umiejętności i doświadczenie. Wspólnie możemy stworzyć nowy rozdział w historii MCG Logistics. Dołącz do naszego zespołu i uczestnicz w czymś wyjątkowym!

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 906399683