2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Włochy
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta na marketplace (Allegro, Erli, Empik)

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. obsługi klienta na marketplace

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu, specjalizującego się w sprzedaży na platformach marketplace, poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta. Szukamy nie tylko pracownika, ale osoby, która podziela nasze wartości i zasady w pracy z klientami.

Twoje zadania:

  • Komunikacja z klientami przez telefon i e-mail.

  • Rozwiązywanie problemowych sytuacji, zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów.

  • Aktywny udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Cenimy w kandydatach:

  • Miłość do ludzi i szczere pragnienie pomagania.

  • Empatię, umiejętność słuchania i rozumienia.

  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów, poszukiwania niestandardowych rozwiązań.

  • Odpowiedzialność, dokładność.

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta przez co najmniej 3 lata.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system bonusowy.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.

  • Wsparcie i przyjazną atmosferę w zespole.

  • Udział w firmowych wydarzeniach i programach szkoleniowych.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do rozwoju firmy, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Czekamy na kandydatów, którzy podzielają nasze wartości i są gotowi zapewnić wysokiej jakości obsługę każdemu klientowi.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 910998166