2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Komandoria
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta (motoryzacja, sprzedaż offline/online)

Wynagrodzenie

4 700 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Majus działa w branży motoryzacyjnej od 1993 r. i w związku z rozwojem sprzedaży w kanale e-commerce i stacjonarnym poszukujemy osoby chcącej podjąć współpracę na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta w pełnym wymiarze czasu pracy. Idealny kandydat/ka to osoba mająca nawet niewielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub z zacięciem technicznym oraz gotowa do częściowej pracy fizycznej przy pakowaniu przesyłek kurierskich. Gwarantujemy partnerskie traktowanie i pracę w miłym otoczeniu.

Nasze biuro mieści się przy ul. Św. Michała w Poznaniu. Sprzedaż prowadzona jest od pn do pt w godz. 8:00-16:00.

Wymagania:

  • Komunikatywność

  • Pracowitość

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Podstawowa wiedza o e-commerce

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa Klienta

  • Mailowa obsługa Klienta

  • Stacjonarna obsługa Klienta

  • Pakowanie przesyłek kurierskich

  • Wystawianie ofert sprzedaży w e-sklepie i marketplace

  • Obsługa systemu ERP (dokumenty sprzedaży, kartoteki towarów, inwentaryzacja)

Uprzejmie informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 794575973