2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Katowice
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Katowice [pół etatu/cały etat]

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma z branży finansowej, specjalizująca się w obsłudze klientów indywidualnych, ogłasza nabór do oddziału w KATOWICACH.

APLIKUJ JUŻ TERAZ i dołącz do naszego zespołu!

CZEKAMY NA CIEBIE! :)

Twój zakres obowiązków:

· Organizacja pracy punktu kredytowego,

· Zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży,

· Przyjmowanie i wprowadzanie do systemu wniosków kredytowych oraz polis ubezpieczeniowych,

· Prowadzenie i rozliczanie kasy biura.

Nasze wymagania:

· Minimum wykształcenie średnie,

· Inicjatywa i nastawienie na osiąganie wyników,

· Uczciwość, dokładność, zaangażowanie i komunikatywność,

· Wysoka kultura osobista,

· Dobra znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi urządzeń biurowych,

· Doświadczenie nie jest wymagane (wszystkiego możesz się nauczyć)

· Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

· Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

· Umowę o pracę na pół etatu lub cały etat,

· Praca w godzinach 9-17 · Wolne weekendy,

· Przyjazną atmosferę pracy,

· Wsparcie w rozwoju umiejętności i kompetencji,

· Możliwość awansu - docelowo na stanowisko Kierownik Placówki.

Benefity:

· dofinansowanie zajęć sportowych

· prywatna opieka medyczna

· spotkania integracyjne

Informacje ogólne:

· umowa o pracę

· umowa na pełny etat

· praca stacjonarna od zaraz

· rekrutacja zdalna

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Promesa Service Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku- Białej, ul. 11 Listopada 60-62 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Promesa Service Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku- Białej, ul. 11 Listopada 60-62. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 902705011