2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane Dzisiaj o 14:40

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Kaczmarski Group

Wynagrodzenie

4 730 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy osoby, dla której rozmowa przez telefon to czysta przyjemność, otwartej do ludzi oraz lubiącej wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności.

Jeśli masz sporo do powiedzenia i potrafisz przekonać tych nieprzekonanych, to idealnie odnajdziesz się pracując na stanowisku Młodszego/Specjalisty ds. Obsługi Klienta w Kaczmarski Group.

Od ponad 30 lat czujemy się odpowiedzialni za wspieranie naszych klientów w zakresie zwiększania ich bezpieczeństwa finansowego.

Twój zakres obowiązków

·         telefoniczny kontakt z Klientem Biznesowym

·         obsługa zgłoszeń elektronicznych

·         opieka nad powierzonym portfelem klientów

·         przygotowywanie umów dostosowanych do potrzeb Klienta oraz aktualizacja warunków współpracy

·         wsparcie Klientów w aktywacji posiadanych usług

·         budowanie długotrwałych relacji z Klientem

·         współpraca z zespołem sprzedażowym i innymi departamentami

·         raportowanie i analizowanie indywidualnych wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

·         zaangażowanie w szkolenia i przyswajanie nowej wiedzy

·         umiejętność szybkiego uczenia się

·         sumienne i staranne wykonywanie pracy

·         umiejętność zarządzania czasem i zdolność do ustalania priorytetów

·         kreatywne szukanie rozwiązań

·         realizacja celów obsługowo-sprzedażowych

·         umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem

·         dbałość o przestrzeganie procedur firmowych

·         nastawienie na długofalową współpracę i dobrą atmosferę w zespole

To oferujemy

·         pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 lub 8:00 - 16:00

·         wolne weekendy

·         stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         wieloskładnikowy  system wynagrodzeń (podstawa+premia+konkursy)

·         wsparcie w okresie wdrożenia oraz szkolenia rozwijające Twoje umiejętności

·         nielimitowany dostęp do squasha

·         prywatny masażysta w godzinach pracy

·         integracje i imprezy służbowe

·         owoce i darmowe śniadania raz w tygodniu

·         przyjazną atmosferę w pracy i wspierający się zespół

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 742426813