2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta - j. angielski

Wynagrodzenie

4 400 - 5 548 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Każdy hobbysta podróży rozumie jak ważne jest posiadanie odpowiednich dokumentów podczas wyjazdu do innego kraju. Od 2016 roku jesteśmy pionierami oferującymi elektroniczne usługi pośrednictwa wizowego. Praca z klientami z całego świata oraz wieloletnie doświadczenie, uczyniło nas ekspertami w tej dziedzinie.

Katowicka firma z branży turystycznej o globalnym zasięgu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta - j. angielski

Miejsce pracy: Katowice, os. Paderewskiego

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klienta w j. angielskim (tylko połączenia przychodzące),
  • obsługa systemu informatycznego,
  • wprowadzanie danych,
  • kontakt mailowy z klientami,
  • obsługa CRM

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • j. francuski/hiszpański

Na pokładzie zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • kartę MultiSport
  • wyposażoną kuchnie
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • spotkania integracyjne
  • klimatyzowane biuro w Katowicach

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy praca[małpa]netgo.pl bądź kontakt przez formularz kontaktowy OLX. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INTERNATIONAL VISA SERVICE sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Katowicach dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 701506974