2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Białołęka
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta internetowego

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą armatury kuchennej i łazienkowej poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta internetowego

Miejsce pracy: Warszawa - Białołęka (wschodnia część)

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta internetowego (telefoniczna, mailowa),

  • obsługa zamówień internetowych od momentu wpłynięcia zamówienia do jego wysyłki,

  • analiza stanów magazynowych,

  • bieżące aktualizowanie oferty,

  • wystawianie produktów na platformach sprzedażowych

Wymagania:

  • dobra znajomość platform sprzedażowych: Allegro, Shoper,

  • umiejętność obsługi menedżera Allegro (wystawianie aukcji, tworzenie opisów, definiowanie cenników)

  • bardzo dobra znajomość platformy BaseLinker - warunek konieczny

  • uczciwość, sumienność,

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności fotograficzne i obróbki zdjęć

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 807460258