2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Jaroszówka
Grupa Eltron Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi Klienta i sprzedaży online

Lokalizacja

Białystok, Jaroszówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centra Elektryczne oferują szeroki asortyment od czołowych producentów z branży elektrycznej.

Nasi doradcy to wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie udzielą Ci fachowej porady i pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Bez względu na to, czy potrzebujesz prostych elementów, czy skomplikowanych układów, jesteśmy gotowi służyć swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dbamy o bezpieczeństwo i zapewniamy profesjonalne podejście do każdego projektu. Na miejscu, poza kompleksową obsługą Klienta, można też napić się pysznej kawy oraz porozmawiać o dobrych praktykach i  nowinkach w branży elektrycznej!

Bo elektryka jest nasza pasją!

Na co dzień kierujemy się wartościami:

CIĄGŁE DOSKONALENIE ~ WYTRWAŁOŚĆ ~ SZACUNEK WOBEC LUDZI

Poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie profesjonalna obsługa Klienta oraz doradztwo asortymentowe. Osoba ta powinna cechować się komunikatywnością, samodzielnością w działaniu oraz odpowiedzialnością.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z Klientem stacjonarnym i online - 2 lata

  • Umiejętność profesjonalnej obsługi Klienta i utrzymania stałych relacji

  • Znajomość i obsługa portalu Allegro, umiejętność zarządzania sprzedażą online

  • Umiejętność obsługi transakcji sprzedaży i nadzoru nad ich przebiegiem

  • Samodzielność i pro aktywność w działaniu, zdolność do pracy pod presją czasu

  • Umiejętność zdobywania nowych Klientów oraz utrzymywania stałych relacji z nimi

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta stacjonarnego oraz Internetowego

  • Zarządzanie sprzedażą na portalu Allegro

  • Realizacja planów sprzedażowych i budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Przygotowanie oraz prezentacja ofert handlowych

  • Fotografowanie produktów oraz tworzenie atrakcyjnych opisów

  • Pełna obsługa transakcji sprzedaży online i dbałość o satysfakcję Klienta

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży elektrycznej (nie jest to wymóg konieczny)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu

  • Wdrożenie w branżę elektryczną! :)

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!

  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon

  • Dodatkowe benefity:

    • Karta Multisport

    • Prywatna opieka medyczna

    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

    • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca

    • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)

    • Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych

    • Szkolenia, webinaria

    • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jesteś zainteresowana/y? Dołącz do naszego Zespołu!  Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Jaroszówka
ID: 909141274