2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Mailowa i telefoniczna obsługa klientów

  • Sprzedaż i prowadzenie negocjacji telefonicznych (nie call center)

  • Praca w 90% ze stałymi Klientami

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień, fakturowanie

  • Kontrola płatności i windykacja

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Swoboda prowadzenia rozmów i kultura języka

  • Dobra obsługa komputera oraz pakietu Office

  • Łatwość poruszania się w zasobach Internetu

  • Umiejętność organizowania czasu pracy

  • Rzetelność, sumienność, pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego - Multisport

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę

  • Dobrą kawę i owoce

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 627448177