2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Częstochowa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Tysiąclecie
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta i reklamacji

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą polsko-duńską zajmującą się produkcją foteli wypoczynkowych tapicerowanych i skórzanych. Od ponad 40 lat tworzymy proste, nowoczesne meble. Obecną nazwę KEBE przejęliśmy w latach 70. Dziś cały proces rozwoju i produkcji odbywa się w naszej fabryce w Polsce. Produkty, które tworzymy odznaczają się trwałością i nowoczesnym designem. W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA I REKLAMACJI

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie zarówno dla administracji, zakupów, reklamacji jak i wprowadzania zamówień,

  • kontakt z klientami w języku angielskim,

  • budowanie dobrego wizerunku firmy,

  • dbałość o najwyższą jakość procesów.

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomość pakietu Microsoft Office,

  • dobra organizacja pracy własnej jak również umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • chęć rozwoju i nauki.

Mile widziane:

  • znajomość systemu ERP,

  • doświadczenie w pracy biurowej,

  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pakiety sportowe,

  • elastyczny czas pracy

  • premie świąteczną.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KEBE Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest KEBE POLAND Sp. z o.o z siedzibą w Częstochowie przy ul. Wały Dwernickiego 125/141. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 902841851