2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta i legalizacji pobytu Cudzoziemców

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

TxH Lege Artis - poszukuję kandydata do prowadzenia postępowań administracyjnych związanych z legalizacją cudzoziemców w Polsce.

Zakres obowiązków:

· przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców, oświadczeń do UP, zezwoleń na pracę, dokumentów do kart pobytu;

· prowadzenie wewnętrznych rejestrów oraz archiwizacja otrzymywanych dokumentów

· współpraca z działem księgowym;

· wyjścia lub wyjazdy służbowe w celu załatwiania spraw urzędowych;

· weryfikacja dokumentów cudzoziemców;

· kontakt z urzędami;

· obsługa korespondencji; Angielski (B1+) Rosyjski/Ukraiński (B1+) Polski (będzie dodatkowym atutem);

Nasze wymagania:

·        bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu pobytu i zatrudniania cudzoziemców;

·        min 2-letnie doświadczenie;

·        dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

·        dobra organizacja pracy oraz procesu obiegu dokumentów ;

Do Twoich głównych zadań będzie należeć: udzielanie odpowiedzi na zapytania przychodzące mailowe / telefoniczne weryfikacja legalności pobytu oferowanie usługi, która najbardziej pasuje potencjalnemu Klientowi przygotowanie umowy oraz wiele innych ciekawych wezwań! Stawiamy na chęć rozwoju, dlatego doświadczenie nie jest wymagane. Wszystkiego Cię nauczymy! Mile widziani studenci.

Możesz oczekiwać od nas:

szkolenie stanowiskowe - nie wymagamy doświadczenia w branży umowę o prace / zlecenie / B2B - Ty decydujesz ! jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby konkurencyjne wynagrodzenie (złożone z wynagrodzenia podstawowego + premii miesięcznej) miłą atmosferę w młodym dynamicznym zespole + doskonała lokalizacja w Centrum Warszawy nowoczesny sprzęt: telefon firmowy, komputer, laptop.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918223906