2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta - Hyundai Motortest ul. Hynka 2A

Wynagrodzenie

28,10 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma Motortest to 40 lat tradycji na rynku motoryzacyjnym. Od 1991 roku jesteśmy autoryzowanym Dealerem marki Hyundai. Zapewniamy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnymi metodami zarządzania.

Specjalisty ds. Obsługi Klienta w wymiarze pełnego etatu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów przez telefon oraz mail,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami,

  • dbanie o to, aby Klienci otrzymywali odpowiedzi na zadawane pytania,

  • wykonywanie połączeń w celu badania jakości lub przypominania Klientom o terminach serwisów;

  • współpraca z innymi działami w celu świadczenia wysokiej jakości obsługi, w oparciu wyznaczone cele i wskaźniki.

Oferujemy:

  • podstawę wynagrodzenia oraz system premiowy,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w zespole autoryzowanego Dealera i marki Hyundai,

  • udział w innowacyjnym projekcie.

Wymagamy:

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (w godzinach od 7:30 do 15:30 i od 11:00 do 19:00) oraz w wybrane soboty (od 9:00 do 15:00, niedziele i święta to dni wolne),

  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • chęci rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do składanych aplikacji formuły: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 883107563