2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Psie Pole
Dodane 21 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta hurtownia spożywcza

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Dzień Dobry,

poszukujemy do współpracy:

Pracownika Biura Obsługi Klienta (BOK). Miejsce pracy: Obecnie: ul. Obornicka 125 we Wrocławiu, od sierpnia 2024 roku: ul. Bierutowska 81 (centrum logistyczne SEGRO). Praca w systemie zmianowym 5.00-13.00 / 10.00-18.00 od poniedziałku do piątku + 1 sobota w miesiącu (w godzinach 7.00-11.00). Wynagrodzenie wypłacane terminowo w postaci: podstawa (4800,00 zł brutto) + premia od wyniku i posiadanych umiejętności + ewentualne nadgodziny + sobota 265,00 zł brutto.

Coś o nas:

Jako Kuchnie Świata S.A. jesteśmy importerem i dystrybutorem artykułów spożywczych dla segmentów: HoReCa, sieci handlowe, sieć sklepów własnych (Delikatesy Kuchnie Świata) oraz sprzedaży internetowej.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie do systemu ERP

  • fakturowanie zamówień sprzedaży klientów

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • prowadzenie kasy

  • kontakt z klientem (telefoniczny, mailowy, bezpośredni)

  • przyjmowanie reklamacji od klientów

  • kontakt z pozostałymi działami oddziału

  • obsługa urządzeń biurowych (kopiarka, niszczarka, telefon, komputer itp.).

  • dbałość o porządek w swoim miejscu pracy.

Poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, które miały styczność z programami logistycznymi typu ERP, które cechuje bardzo wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy - niekiedy pod presją czasu.

Praca zmianowa w godzinach 6-14/8-16.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • szkolenie stanowiskowe - wszystkiego nauczymy

  • benefity pracownicze typu MultiSport, ubezpieczenie Allianz, polisa na życie PZU w atrakcyjnej cenie

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Proszę o kontakt poprzez OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. I etap rekrutacji odbędzie się on-line lub telefonicznie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 818911867