2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bydgoszcz
Dodane 04 czerwca 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta/Help Desk (Support)-Deligoo

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DeliGoo to firma specjalizująca się w usprawnianiu procesów dostaw przy użyciu zaawansowanych technologii i automatycznych algorytmów logistycznych. Współpracuje z różnymi przedsiębiorstwami, niezależnie od ich wielkości.

Jako firma priorytetowo traktujemy wysoką jakość obsługi klienta, dlatego poszukujemy utalentowanych i zaangażowanych osób dołączających do naszego zespołu na stanowisko specjalisty ds. Obsługi klienta.

Jako Specjalista ds. Obsługi Klienta w DeliGoo będziesz kluczowym punktem kontaktowym dla naszych klientów oraz kurierów, zapewniając im wsparcie i rozwiązując wszelkie pojawiające się problemy.

Twoje główne zadania obejmować będą:

Udzielanie profesjonalnej obsługi klienta poprzez różne kanały komunikacji, takie jak telefon, e-mail.

Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z dostawami, zamówieniami oraz innymi zapytaniami klientów.

Skuteczne zarządzanie sytuacjami kryzysowymi i eskalacją problemów, gdy jest to konieczne.

Udzielanie pomocy kurierom, w kryzysowych sytuacjach. Wymagania:

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z klientem.

Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji.

Wyjątkowa zdolność rozwiązywania problemów i podejścia analitycznego.

Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze organizacyjnej firmy.

Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb pracownika.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę w zespole i gotową do wyzwań, to czekamy na Twoją aplikację na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta w Firmie DeliGoo!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 919877287