2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Emilianów
Dodane 25 maja 2024

Specjalista ds Obsługi Klienta E-commerce Praca w Sklepie Internetowym

Wynagrodzenie

4 500 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Emilianów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy oferujący elektronikę oraz moduły elektroniczne z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta E-commerce.

Jesteśmy stabilną, stale rozwijającą się firmą mocno osadzoną w branży elektronicznej.

Jeżeli lubisz majsterkować, tworzyć prototypy, znasz podstawy elektroniki, informatyki, interesowałeś się obrabianiem zdjęć i nie krępujesz się rozmowy telefonicznej z klientem – to miejsce właśnie dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

·         Obsługa klienta drogą mailową oraz telefoniczną.

·         Rozwiązywanie bieżących problemów klientów.

·         Obsługa procesu zwrotów towaru.

·         Wystawianie ofert produktów.

Co oferujemy:

·         Przyjazną atmosferę i sprzyjające środowisko pracy.

·         Zatrudnienie na atrakcyjnych rynkowo warunkach.

·         Pracę w doświadczonym, kilkuosobowym zespole, na samodzielnym stanowisku.

·         Pełne wsparcie na każdym etapie realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane ( ale nie wymagane – wszystkiego Cię nauczymy ):

·         Znajomość obsługi platform takich jak Baselinker, Allegro, Subiekt GT

·         Doświadczenie w obsłudze klienta.

·         Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się razem z nami, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Emilianów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Emilianów
ID: 918484522