2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piotrków Trybunalski
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta e-commerce

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma o ponad 30-letnim doświadczeniu w dziedzinie hafciarstwa komputerowego rozszerza swoją ofertę o innowacyjne techniki i zdobienia, które wyróżniają nas na rynku. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć w zakresie jakości, ilości i zasięgu, ale przede wszystkim z naszej zdolności do ciągłego doskonalenia i wprowadzania nowych rozwiązań.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta e-commerce, która dołączy do naszego zespołu.

Obowiązki:

- Obsługa klienta e-commerce, w tym odpowiedzi na zapytania klientów drogą mailową, odbieranie telefonów oraz rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami.

- Monitorowanie i analiza sprzedaży w sklepie internetowym w celu ciągłego doskonalenia procesów obsługi klienta

- Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności i efektywności działań

- Obsługa procesu zwrotów i reklamacji klientów

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji

- Doświadczenie w obsłudze klienta

Mile widziane:

- Znajomość obsługi: Excel, Shopify, Baselinker

- Znajomość innych języków

- Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Wsparcie na każdym etapie realizacji powierzonych zadań

- Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole

- Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

- Umowę o pracę lub umowa zlecenia oraz konkurencyjne warunki płac

- Dofinansowanie do szkoleń oraz kursów

- Sprzęt: komputer, telefon, pakiet aplikacji Office

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, z pasją do obsługi klienta i chcesz być częścią naszego sukcesu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 911880148