2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Podgórze
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Dział Contact Center

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Miejsce pracy: Kraków, ul. Puszkarska 7F/praca hybrydowa

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Pracując w naszym zespole dołączysz do zespołu specjalistów reprezentujących:

  • sieć salonów i serwisów samochodowych - Grupa PGD

  • sieć sprzedaży samochodów używanych - Autopunkt. Pewne Używane

  • największą wypożyczalnię aut w Polsce - Express Car Rental

  • polski carsharing, auta na minuty - Traficar

  • oraz Grupę Deweloperską Megapolis

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń przychodzących, wychodzących oraz skrzynki mailowej i czatu

  • Budowanie długofalowych relacji i pozytywnych doświadczeń Klientów

  • Zapewnienie właściwej współpracy z innymi działami w zakresie realizowanych działań

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Gotowość do pracy w elastycznym systemie zmianowym oraz w niektóre weekendy i święta

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji

  • Wiedza w zakresie motoryzacji, mechaniki pojazdów, zainteresowanie motoryzacją

  • Dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość MS Office

  • Praca na pełny etat

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta ( preferowane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta )

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od preferencji Kandydata)

  • Elastyczność - możliwość pogodzenia pracy na pełny etat ze studiami

  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, Multisport, platforma do nauki języków obcych eTutor)

  • Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1 (Traficar, zakup i/lub wynajem samochodu)

  • Kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię w pełni do pracy

  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz realne możliwości rozwoju w ramach spółek Holding1

  • Brak pracy w godzinach nocnych

  • Przyjazną atmosferę w zespole, wsparcie współpracowników

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 920119629