2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gliwice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Sośnica
Dział Personalny
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta Dystrybucji Krajowej

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Fresh Logistics Polska sp. z o.o.

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy dzień będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych w zakresie usług transportowych

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • przyjmowanie i administracja zleceń

  • rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych

  • obsługa reklamacji

  • raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Nasze wymagania:

  • masz energię do działania i kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów

  • skutecznie komunikujesz się oraz współpracujesz w zespole

  • możesz pracować na zmiany w przedziale godzin 6-18

  • masz doświadczenie w budowaniu partnerskich relacji z klientami

  • znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

To oferujemy:

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • odpowiedzialne zadania

  • pakiet świadczeń socjalnych: kafeteria MyBenefit w tym m. in. karta Multisport, bilety do kina

  • prywatną opiekę medyczną

  • dostęp do bezpłatnej platformy do nauki języka obcego

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

FRESH LOGISTICS Polska – to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 788022507