2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Majowe
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta - COMgraph sp. z o.o.

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

COMgraph sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego.

Szukamy kompetentnej osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta, która zajmie się kompleksową obsługą klienta.

Miejsce pracy: Szczecin, Prawobrzeże

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa klientów krajowych i zagranicznych, która obejmuje:

    • doradztwo w zakresie produkcji poligraficznej

    • przygotowywanie ofert sprzedaży

    • przyjmowanie zleceń do realizacji

    • współpraca z działem biura obsługi zamówień i produkcją w celu prawidłowego i terminowego wykonania zleceń

    • podtrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z klientami

    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w strukturach wewnętrznych i zewnętrznych

    • w większości czasu praca stacjonarna, ale wymagane są także okazjonalne spotkania z klientami na terenie całego kraju

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem

  • samodzielność, umiejętność organizacji zadań oraz ustalania priorytetów w złożonym środowisku i ich realizacja w określonym czasie

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne

  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu osobowego

  • mile widziana znajomość poligrafii

Dodatkowe umiejętności:

  • znajomość języka obcego

  • znajomość oprogramowania biurowego (Word, Excel, Outlook)

  • znajomość oprogramowania graficznego

  • zdolności techniczne i wyobraźnia przestrzenna

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która inwestuje we wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii

  • uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych

  • udział w obsłudze kluczowych klientów

  • pakiet opieki medycznej, bony świąteczne, imprezy integracyjne

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 910511429