2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Stargard
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta. Branża techniczna!

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hydro-Flex działa na rynku hydrauliki siłowej od ponad 15 lat. Zajmujemy się przede wszystkim hurtową sprzedażą elementów hydrauliki siłowej oraz seryjną produkcją przewodów hydraulicznych. Jesteśmy nowoczesną firmą z dużym potencjałem handlowym!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami firmy

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem

  • Realizacja bieżących zamówień

  • Wprowadzanie do systemu dokumentacji związanej z procesem sprzedaży

  • Sporządzanie ofert handlowych

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • Doradztwo techniczne

  • Prezentacja i promocja firmy na rynku

  • Wdrażanie działań marketingowych

  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność

  • Doświadczenie w pracy w obszarze obsługi Klienta

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka motywacja do osiągania celów

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premiowe

  • Pracę w nowoczesnej firmie z możliwością realizacji własnych pomysłów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szeroki pakiet benefitów (pakiet ubezpieczeń grupowych, imprezy integracyjne)

  • Wszystkie narzędzia potrzebne do komfortowego wykonywania pracy

  • Miłą atmosferę oraz niezbędne wsparcie

Prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 910415593