2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
ALBOR Sp. z o.o. Sp.k.
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta ( branża motoryzacyjna)

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k. - Autoryzowany Partner Serwisowy MAN, poszukuje do nowo powstałego serwisu w Koszalinie osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA

Opis stanowiska pracy: Koszalin ( zachodniopomorskie)

Ogólny zakres obowiązków:

· obsługa klienta i budowanie relacji z klientami serwisu pojazdów ciężarowych · otwieranie i koordynowanie przyjętych zleceń · kontrola obiegu dokumentów serwisowych · umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta -realizowanie standardów obsługi klienta

Wymagania, oczekiwania: · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku · umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami i pracy w zespole · komunikatywność i zaangażowanie · samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy · bardzo dobra znajomość obsługi komputera, MS Office (Excel, Word) · mile widziana znajomość programu ERP XL, znajomość j.angielskiego w mowie i w piśmie ( mile widziane)

Nasza oferta: · stabilna praca w nowoczesnej i rozwijającej się firmie z 33 letnim doświadczeniem · wysokie standardy pracy · zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę · konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań · perspektywa dalszego indywidualnego rozwoju

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez OLX bądź listownie na adres: ALBOR Sp. z o.o. Sp.k., ul.Bydgoska 32-34 78-600 Wałcz

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883).

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 911905984