2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piotrków Trybunalski
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi klienta BOK ( sklep internetowy )

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy Candy TM poszukuje osoby do pracy na stanowisku :

Pracownik biurowy w sklepie internetowym

Opis stanowiska:

-Komunikacja telefoniczna i mailowa w języku polskim

-Obsługa social mediów

- Komunikacja z Klientem

-Obsługa programów komputerowych Word i Excel

Wymagania :

-Poprawna dykcja

-Poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie

-Wysoka kultura osobista

-Komunikatywność

-Dobra organizacja pracy

-Umiejętność pracy pod presją czasu

-Komunikacja z innymi działami

-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

• możliwość ciągłego rozwoju

• szkolenia stanowiskowe

• wparcie i narzędzia do najefektywniejszego wykonania powierzonych zadań

• umowę o pracę lub elastyczną formę zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata

• dodatkowe ubezpieczenie grupowe (dofinansowanie 50/50)

Miejsce pracy – Piotrków Trybunalski

System pracy jednozmianowy: 8.00-16.00

Oferta skierowana do kobiet.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Candy Wojciech Czyżowicz w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 912909930