2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdynia
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Witomino-Radiostacja
Dodane Dzisiaj o 03:59

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Witomino-Radiostacja

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

O nas

Jako partner Respect Energy S.A od 2022 r specjalizujemy się w skutecznym zmniejszaniu rachunków przedsiębiorstw.

Misją naszej firmy jest pomagać przedsiębiorcom w ich rozwoju. Dlaczego? Bo wierzymy, że ich sukces przekłada się na nasz własny rozwój.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem biznesowym oraz efektywne pozyskiwane nowych klientów MŚP

  • Gotowość i otwartość na szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników do managera biura

Nasze wymagania

  • Zapewniamy szeroki zakres szkoleń sprzedażowych oraz rozwijanie kompetencji miękkich dlatego nie martw się o doświadczenie, wszystkiego Cię nauczymy.

To oferujemy

  • Wysokie zarobki oparte o system prowizyjny

  • Brak górnego limitu wynagrodzenia

  • Profesjonalne szkolenia techniczne, produktowe oraz szkolenia sprzedażowe

  • Jasną i przejrzystą ścieżkę kariery, gwarantującą realną perspektywę awansu w strukturze firmy

  • Jeżeli nie zarobisz 5tyś zł to wypłacimy je Tobie w drugim miesiącu pracy

    Zapraszamy na spotkanie!

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Witomino-Radiostacja
ID: 919981280