2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi Klienta Biznesowego - kancelaria prawna

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma łącząca branżę prawną i technologiczną (legaltech), specjalizująca się w prawie autorskim poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta Biznesowego

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów korporacyjnych i indywidualnych

  • ścisła współpraca z radcami prawnymi

  • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami

  • nadzór nad poprawnością dokumentacji w sprawach prowadzonych na rzecz Klientów

  • obsługa systemu do zarządzania dokumentacją

Oczekiwania:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami

  • umiejętność zarządzania dokumentacją

  • samodzielność, skrupulatność i dokładność

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętności sprzedażowe

Warunki oferty:

  • praca na pełen etat

  • praca w trybie stacjonarnym (Warszawa Mokotów)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 813538807