2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Warmińsko-mazurskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Olsztyn
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta B2C

Wynagrodzenie

4 650 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Ogłoszenie o pracę: Specjalista ds. Obsługi Klienta B2C

Miejsce pracy: Olsztyn

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę / Umowa zlecenie

Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy zaangażowanego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta B2C do naszego zespołu e-commerce. Szukamy osoby zorientowanej na klienta, która z pasją podchodzi do rozwiązywania problemów i zapewnienia wysokiej jakości usług, mającej doświadczenie z platformami takimi jak np. Allegro, eBay czy Amazon.

Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Kontakt z klientami głównie poprzez email oraz dedykowany system ticketowy, zapewniając profesjonalne wsparcie.

  • Rozwiązywanie zapytań i problemów klientów związanych z zamówieniami, zwrotami i dostawami.

  • Aktualizowanie danych klientów i zamówień w systemach CRM.

  • Praca z zespołem w celu optymalizacji procedur obsługi klienta i zwiększania satysfakcji.

  • Monitorowanie i analiza feedbacku od klientów w celu ulepszenia procesów i usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta, preferowane w branży e-commerce.

    Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

  • Mile widziana doświadczenie z systemami CRM

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Przyjazną atmosferę w ambitnym zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego. W liście motywacyjnym prosimy o opisanie swojego doświadczenia z obsługą klienta oraz platform e-commerce i dlaczego chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913665609