2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Białystok
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Dziesięciny I
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Dziesięciny I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ecoABM

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem o mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku, którą potwierdzają osiągane wyniki oraz nieustanny rozwój. Jesteśmy jednym z liderów hurtowni fotowoltaicznych w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca praca z dokumentami w programach Subiekt Nexo i Bitrix

  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów

  • Optymalizowanie i automatyzowanie procesów wewnętrznych obsługi klienta

  • Działania operacyjne w obszarze transportu i reklamacji

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (IT) przy integracji systemów i automatyzacji procesów

  • Współpraca z Działem Handlowym oraz z Magazynem

  • Obsługa platformy Allegro

  • Budowanie dobrych relacji biznesowych i dbanie o wizerunek firmy ecoABM.

Nasze wymagania:

  • Wiedza z zakresu przepisów dotyczących handlu i e-commerce

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze BOK/Wsparcia Sprzedaży/Realizacji Zamówień

  • Doświadczenie w pracy z systemami IT, takimi jak Subiekt Nexo, Bitrix, Miro, MS Office – lub umiejętność samodzielnego uczenia się w tym zakresie z materiałów online

  • Drobiazgowość, uwaga na szczegóły i myślenie przyczynowo-skutkowe

  • Komunikatywność

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Wysoki poziom ambicji, zaangażowania i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języków obcych – angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziana podstawowa znajomość produktów branży OZE

To oferujemy:

  • Pracę w zgranym, młodym zespole

  • Pełne wdrożenie w branżę, produkty, firmę oraz stanowisko pracy

  • Budżet szkoleniowy

  • Możliwość przystąpienia do programów: ubezpieczenia grupowego, Multisport

  • Zniżki na cały asortyment firmy

  • Brak dress-code’u

  • Spotkania integracyjne

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób.

Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja(at)ecoabm.pl z dopiskiem "BOK"

lub w wiadomości na OLX

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dziesięciny I
ID: 908347496