2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bałuty
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż i doradztwo produktowe dla Naszych Klientów.

  • wykonywanie ofert i zamówień,

  • współpraca z całym zespołem,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami,

  • projektowanie wnętrz w programie firmowym,

  • dbanie o wygląd oraz wystrój salonu,

  • fakturowanie zamówień,

Nasze wymagania:

  • znajomość/doświadczenie w obszarze kategorii produktowej: stolarka drzwiowa i/lub podłogi,/ meble

  • dobra organizacja pracy oraz zdolność do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • samodzielność oraz staranność w działaniu,

To oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia,

  • premie sprzedażowe,

  • pakiet szkoleń startowych i wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego,

  • doświadczenie w sprzedaży,

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 906201985