2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Bukowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 503 - 5 530 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: NDR s.c. ul. Południowa 27D, 71-001 Szczecin

Opis Stanowiska: Poszukujemy dynamicznej osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu w biurze obsługi klienta. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie zleceń w dziale druku wielkoformatowego. Twoje zadania będą obejmować komunikację z klientami, kompletowanie szczegółowych danych dotyczących projektów oraz koordynację z działem produkcyjnym i graficznym w celu zapewnienia terminowego i satysfakcjonującego wykonania zleceń.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zleceń od klientów.

  • Komunikacja z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań.

  • Zapewnienie kompletności i poprawności informacji niezbędnych do realizacji zleceń.

  • Koordynacja z działem produkcyjnym i graficznym w celu zapewnienia terminowego wykonania zleceń.

  • Monitorowanie postępu realizacji zleceń i informowanie klientów o ewentualnych opóźnieniach.

  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów i reklamacji klientów w sposób profesjonalny i efektywny.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Organizacja pracy, dokładność i skrupulatność w działaniu.

  • Motywacja do nauki i szybka adaptacja do zmian.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną oraz lubisz pracę z ludźmi i wyzwania, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu.

Prosimy o przesłanie CV z tytułem

"Aplikacja - Specjalista ds. obsługi klienta".

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 914467695