2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Częstochowa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ostatni Grosz
Dodane 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Ostatni Grosz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Opis

Specjalista ds. Abonamentów Medycznych i Ubezpieczeń

Lider na rynku ubezpieczeń w Polsce, poszukuje do swojego zespołu ambitnej osoby na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego ds. Abonamentów Medycznych i Ubezpieczeń. Jeśli jesteś zorientowany na klienta, masz doświadczenie w obsłudze i sprzedaży, oraz chcesz rozwijać swoją karierę w renomowanej firmie, to ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy osób, które szukają stablnej i stałej pracy. Nie ma możliwosci pracy dorywczej czy sezonowej. Wymagana dyspozycyjność w godzinach 9-15. Podane widełki płacowe są realnym zarobkiem miesięcznym osób w pierwszych 12 miesiącach pracy.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa obecnych klientów biznesowych

  • Opracowywanie kompleksowych ofert abonamentów medycznych i ubezpieczeń dla firm

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Doradztwo w zakresie optymalizacji pakietów ubezpieczeniowych

  • Realizacja celów sprzedażowych i wsparcie w budowaniu strategii sprzedażowej

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku doradcy klienta lub w sprzedaży (mile widziane)

  • Wykształcenie średnie

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Komunikatywność i wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych

Jeżeli Twoje CV nie pokazuje wszystkich Twoich umiejętności proszę napisz w wiadomości o swoich dodatkowych doświadczeniach lub predyspozycjach. Do każdej kandydatury podchodzimy indywidualnie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe,w pierwszych miesiącach 5000zł, premie, prowizje)

  • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych

  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Nasz zespół to miejsce, gdzie Twoje umiejętności będą docenione, a praca przyniesie satysfakcję i możliwość rozwoju!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Ostatni Grosz
ID: 913248294