2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Białystok
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Starosielce
LUXTOM
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma LUXTOM jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Głównym profilem naszej firmy jest sprzedaż narzędzi do wyposażenia warsztatów samochodowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Specjalista ds. obsługi klienta

Poszukujemy pozytywnej, energicznej osoby, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, lubiącej kontakt z ludźmi do telefonicznej i mailowej obsługi naszych klientów.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • obsługa telefoniczna i mailowa

  • rejestrowanie i rozwiązywanie problemów reklamacyjnych naszych klientów,

  • rejestrowanie reklamacji u dostawców,

  • obsługa zwrotów zgodna z przyjętymi zasadami,

  • składanie reklamacji u przewoźników(zagubione, zniszczone przesyłki),

  • obsługa zakładki „dyskusje” na Allegro,

  • drukowanie paragonów oraz raportów dobowych i miesięcznych.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość programów Subiekt GT oraz W2S,

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz terminowość,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Praca na cały etat w stabilnej firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole,

  • Pracę w godz. 08.00 - 16.00

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W ofercie proszę zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 846857758