2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Piotr
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

HAP Armatura Sp. z o.o. już od 30 lat prężnie działa na rynku lubelskim i podkarpackim. Firma powstała w celu świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie doboru i sprzedaży produktów armatury instalacji sanitarnych, grzewczych oraz sieci i przyłączy wodno-

kanalizacyjnych

Miejsce pracy: Trojaczkowice k.Lublina

Zadania:

  • Obsługa zwrotów i reklamacji

  • Zgłaszanie reklamacji oraz procesowanie ich u kurierów

  • Obsługa bieżących zamówień spływających od klientów z kanału e-commerce

  • Nadawanie przesyłek kurierskich za pomocą programu Baselinker i ich obsługa

  • Pomoc posprzedażowa dla klientów

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami oraz kurierami

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Podstawowe umiejętności programu Excel

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazna atmosferę

  • Nowoczesne narzędzia pracy

*Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

*Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta / reklamacjach e-commerce

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 783678075